Április 25-én iskolánk két csapata is részt vehetett Ostffyasszonyfán, a Petőfi Sándor Általános Iskola által rendezett Petőfi komplex irodalmi-történelmi csapatverseny Vas vármegyei döntőjén.
A diákoknak elméleti és kreatív feladatokon keresztül kellett számot adniuk arról, mennyire ismerkedtek meg Petőfi Sándor életével és munkásságával, különös tekintettel az ostffyasszonyfai tartózkodásával, valamint az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc eseményeivel.
A 8. a osztályos tanulókból álló Celldömölk Követei elnevezésű csapat ügyes versenyzéssel a 6. helyezést érdemelte ki. A csapat tagjai: Hérincs Dorka, Budai Ádám, Budai Dávid és Németh Péter Csaba.
A 7. c-s Revolutio csapat: Csókás Laura, Kiss Luca, Faragó Bálint és Czinke Áron Adrián összetételben a nagyon értékes 9. helyezést érte el.
A diákok felkészítő tanára: Horváthné Boros Enikő, Németh-Vass Veronika, Szabóné Nagy Henriette tanárnők.
Szeretettel gratulálunk!

Iskolánk tanulói 2024.04.29-én részt vettek a IV. korcsoportos fiú strandkézilabda
Diákolimpia országos selejtezón Balatonakarattyán, ahol a 6.helyet szerezték meg.
Csapat tagjai: Árvai Bálint, Asbóth Máté, Czender Kevin, Doma Dániel, Faragó Bálint,
Mészáros Kornél, Szücs Bence, Tamás Dominik
Felkészítő: Geiger Csilla

Iskolánk II. korcsoportos lány csapata csütörtökön (2024.04.25.) az Atlétika Többpróba Csapatverseny megyei döntőjén 5. helyezést ért el. Egyéni csúcsokkal, szuper teljesítménnyel több csapatot is maguk mögé utasítottak.

Egyéni összetettben Kelemen Fanni 5. helyen végzett.

A csapat tagjai: Józsa Karina, Kelemen Fanni, Kelemen Lili, Kiss Vivien, Maráczi Alexandra.

Felkészítő: Geiger Csilla

Gratulálunk a lányoknak!

Iskolánkban hagyományteremtő szándékkal a 3 – 4. évfolyamosok számára nyelvtan – helyesírás versenyt rendeztünk. A megmérettetésen 24 lelkes tanuló vett részt.

Gratulálunk a győzteseknek!

1.helyezett: Posváncz Dávid   4.c   /felkészítő: Szabóné Tulok Katalin/

2.helyezett: Papp Rebeka        3.a   /felkészítő: Sulyok Krisztina/

3.helyezettek: Kocsis Arnold   3.a   /felkészítő: Sulyok Krisztina/

Novák Noel     4. b   /felkészítő: Szalókyné Pőcze Nóra/

2024. április 22-én került megrendezésre az atlétika Diákolimpia Vas vármegyei egyéni döntője.
A Sugár úti Atlétika Centrumban tartott megmérettetésen az alábbi eredményt érte el:

Kerék Bálint IV. korcsoport
Távolugrás - 3. hely

Felkészítő: Benkő Bence

Hérincs Dorka 8.a, és Sulyok Anna 5.b osztályos tanulók a Vas vármegyei esélyteremtő matematikaverseny iskolai fordulóján olyan eredményesen szerepeltek, hogy a vármegyei döntőbe jutottak.

Dorka holtversenyben a IV. helyen végzett.
Anna V. helyezést ért el.
Gratulálunk a lányoknak a szép eredményeikhez!
Felkészítő tanáruk Kisváriné Németh Judit volt.