A lépcsőzés, amellett hogy kalóriát éget és – a lifthasználattal ellentétben – nem emeli a rezsiköltséget, hozzájárul egy egészségesebb, aktívabb társadalom kialakításához a mozgásszegény életmód megváltoztatásával és az elhízás mértékének csökkentésével. #MovingSchoolsChallenger # NoElevatorsDay
Celldömölk város építészeti nevezetességei
Diákolimpia tábor
Petőfi komplex irodalmi-történelmi csapatverseny
Április 25-én iskolánk két csapata is részt vehetett Ostffyasszonyfán, a Petőfi Sándor Általános Iskola által rendezett Petőfi komplex irodalmi-történelmi csapatverseny Vas vármegyei döntőjén.
A diákoknak elméleti és kreatív feladatokon keresztül kellett számot adniuk arról, mennyire ismerkedtek meg Petőfi Sándor életével és munkásságával, különös tekintettel az ostffyasszonyfai tartózkodásával, valamint az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc eseményeivel.
A 8. a osztályos tanulókból álló Celldömölk Követei elnevezésű csapat ügyes versenyzéssel a 6. helyezést érdemelte ki. A csapat tagjai: Hérincs Dorka, Budai Ádám, Budai Dávid és Németh Péter Csaba.
A 7. c-s Revolutio csapat: Csókás Laura, Kiss Luca, Faragó Bálint és Czinke Áron Adrián összetételben a nagyon értékes 9. helyezést érte el.
A diákok felkészítő tanára: Horváthné Boros Enikő, Németh-Vass Veronika, Szabóné Nagy Henriette tanárnők.
Szeretettel gratulálunk!
DIÁKOLIMPIA Strandkézilabda IV. korcsoport Fiú
Iskolánk tanulói 2024.04.29-én részt vettek a IV. korcsoportos fiú strandkézilabda
Diákolimpia országos selejtezón Balatonakarattyán, ahol a 6.helyet szerezték meg.
Csapat tagjai: Árvai Bálint, Asbóth Máté, Czender Kevin, Doma Dániel, Faragó Bálint,
Mészáros Kornél, Szücs Bence, Tamás Dominik
Felkészítő: Geiger Csilla
Atlétika Diákolimpia Megyei döntő
Iskolánk II. korcsoportos lány csapata csütörtökön (2024.04.25.) az Atlétika Többpróba Csapatverseny megyei döntőjén 5. helyezést ért el. Egyéni csúcsokkal, szuper teljesítménnyel több csapatot is maguk mögé utasítottak.
Egyéni összetettben Kelemen Fanni 5. helyen végzett.
A csapat tagjai: Józsa Karina, Kelemen Fanni, Kelemen Lili, Kiss Vivien, Maráczi Alexandra.
Felkészítő: Geiger Csilla
Gratulálunk a lányoknak!
Tücsök Bábcsoport
Iskolánk tanulóiból álló Tücsök Bábcsoport Szombathelyen művészeti
fesztiválon ARANY minősítést értek el.
Nyelvtan – helyesírás verseny
Iskolánkban hagyományteremtő szándékkal a 3 – 4. évfolyamosok számára nyelvtan – helyesírás versenyt rendeztünk. A megmérettetésen 24 lelkes tanuló vett részt.
Gratulálunk a győzteseknek!
1.helyezett: Posváncz Dávid 4.c /felkészítő: Szabóné Tulok Katalin/
2.helyezett: Papp Rebeka 3.a /felkészítő: Sulyok Krisztina/
3.helyezettek: Kocsis Arnold 3.a /felkészítő: Sulyok Krisztina/
Novák Noel 4. b /felkészítő: Szalókyné Pőcze Nóra/
Diákolimpia Vas vármegyei egyéni döntő
2024. április 22-én került megrendezésre az atlétika Diákolimpia Vas vármegyei egyéni döntője.
A Sugár úti Atlétika Centrumban tartott megmérettetésen az alábbi eredményt érte el:
Kerék Bálint IV. korcsoport
Távolugrás - 3. hely
Felkészítő: Benkő Bence
Esélyteremtő matematikaverseny
Hérincs Dorka 8.a, és Sulyok Anna 5.b osztályos tanulók a Vas vármegyei esélyteremtő matematikaverseny iskolai fordulóján olyan eredményesen szerepeltek, hogy a vármegyei döntőbe jutottak.
Dorka holtversenyben a IV. helyen végzett.
Anna V. helyezést ért el.
Gratulálunk a lányoknak a szép eredményeikhez!
Felkészítő tanáruk Kisváriné Németh Judit volt.