Iskolánkban hagyományteremtő szándékkal a 3 – 4. évfolyamosok számára nyelvtan – helyesírás versenyt rendeztünk. A megmérettetésen 24 lelkes tanuló vett részt.

Gratulálunk a győzteseknek!

1.helyezett: Posváncz Dávid   4.c   /felkészítő: Szabóné Tulok Katalin/

2.helyezett: Papp Rebeka        3.a   /felkészítő: Sulyok Krisztina/

3.helyezettek: Kocsis Arnold   3.a   /felkészítő: Sulyok Krisztina/

Novák Noel     4. b   /felkészítő: Szalókyné Pőcze Nóra/

2024. április 22-én került megrendezésre az atlétika Diákolimpia Vas vármegyei egyéni döntője.
A Sugár úti Atlétika Centrumban tartott megmérettetésen az alábbi eredményt érte el:

Kerék Bálint IV. korcsoport
Távolugrás - 3. hely

Felkészítő: Benkő Bence

Hérincs Dorka 8.a, és Sulyok Anna 5.b osztályos tanulók a Vas vármegyei esélyteremtő matematikaverseny iskolai fordulóján olyan eredményesen szerepeltek, hogy a vármegyei döntőbe jutottak.

Dorka holtversenyben a IV. helyen végzett.
Anna V. helyezést ért el.
Gratulálunk a lányoknak a szép eredményeikhez!
Felkészítő tanáruk Kisváriné Németh Judit volt.

Intézményünk sikeresen regisztrált korábban az „Iskolában az Erdő Program”-ra, melynek keretében 2024. április 15-én erdőpedagógiai foglalkozásokon vehettek részt iskolánk hatodik és negyedik évfolyamos tanulói. A rendhagyó tanórákon képzett erdőpedagógus segítségével rengeteg új ismeretet, információt, tapasztalatot gyűjthettek az érdeklődő diákok.

2024. április 12-én A „Madarak és fák napja” 5-8. évfolyamosok számára kiírt országos csapatverseny területi fordulóján iskolánk is részt vett Szombathelyen.  A kilenc induló csapat közül az intézményünk hatodikosokból álló triója az előkelő harmadik helyezést érte el.

Csuka Dorka (6.b)

Mórocz Liza (6.b)

Szalay Álmos (6.b)

Felkészítő tanáruk: Gálné Nagy Erika

Gratulálunk!

A Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium meghívásának eleget téve, iskolánk 7. és 8. osztályos diákjai is részt vettek az immáron hagyományosnak mondható költészeti napi programon. Örömmel kapcsolódtunk be a közös versmondással egybekötött megemlékezésbe.

2024.03.26-án, Szombathelyen rendezték meg a IV. korcsoportos Dodgeball Hungary Kupa Regionális Döntőjét. Az 5 labdás kidobó játék méltán nagy népszerűségnek örvend a tengerentúlón.

A 13 csapat részvételével megrendezett tornán kiemelkedő eredményt ért el iskolánk leány és fiú csapata is.
Lányaink egy rendkívül szoros elődöntőben alulmaradtak a szombathelyi Gotthárdi Általános Iskola csapatával szemben. A bronzmérkőzésen viszont hatalmas küzdelemben legyőzték a házigazda Boldog Brenner János Általános Iskola csapatát és harmadik helyen végeztek! 🥉🥉🥉
Bódai Luca
Busa Letti
Csókás Laura
Harcz Jázmin
Kiss Luca
Lőrincz Petra
Molnár Jázmin
Németh Vanda
Szücs Fanni
Varga Eszter
Fiú csapatunk dominált a csoportmérkőzések során. Ez a dominancia az elődöntőben is eredményre vezetett. A döntőben pedig a táplánszentkereszti iskola csapatát győzték le 9:1 arányban. Ezzel első helyen végeztek, továbbá jogot szereztek az országos döntőben való részvételre! 🥇🥇🥇
Szép volt fiúk!
Asbóth Máté
Árvai Bálint
Benkő Bálint
Czender Kevin
Falka Bence
Faragó Bálint
Márkus Zalán
Mészáros Kornél
Pup Soma
Tamás Dominik
Felkészítőjük: Geiger Csilla és Pesti Arnold

2024.03.25-én, Sárváron rendezték meg a IV. korcsoportos kispályás labdarúgó Diákolimpia területi döntőjét. Az 5 csapat részvételével megrendezett labdarúgó tornán az alábbi eredmények születtek:
CVÁI - Nádasdy 2:4
CVÁI - Vép 3:0
Répcelak - CVÁI 1:8
CVÁI - Szent László 3:1
A tornát 3 győzelemmel és 1 vereséggel zártuk. Ennek köszönhetően iskolánk csapata az előkelő második helyen végzett.
Asbóth Máté
Árvai Bálint
Huszár Belián
Márkus Zalán Péter
Mógor Áron
Ölbei Botond
Szabó Márk
Tamás Dominik
Felkészítőjük: Kazári József és Pesti Arnold
Gratulálunk! Szép volt fiúk!